Fotografia produktowa

Podstawą naszej oferty jest profesjonalna fotografia produktowa. Doskonale zdajemy sobie sprawę iż obecnie sprzedaż odbywa się w oparciu o dobre zdjęcia produktów. Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom konsumentów zapewniamy wysokiej jakości zdjęcia produktów-packshoty, czyli zdjęcia wykonywane na gładkich, białych tłach.

Zapewniamy także wysokiej jakości retusz wykonywanych przez nas zdjęć.

Wykonujemy również zdjęcia reklamowe produktów w aranżowanych scenografiach, z wykorzystaniem płynów, efektownego oświetlenia czy też efektów specjalnych.

fotografia produktowa

Fotografia produktów to nasza specjalność

Jesteśmy studiem fotograficznym o bardzo wąskiej specjalizacji, skoncentrowanym jedynie na fotografii produktowej. Nasza oferta obejmuje  szeroki zakres fotografii produktowej. Kliknij na interesującą Cię kategorię, aby dowiedzieć się więcej:

 • Zdjęcia produktów - packshoty

  Wysokiej jakości zdjęcia packshot wykonywane na białych, gładkich tłach. Takie zdjęcia najczęściej wykorzystywane są do prezentacji oferty w sklepach internetowych, na aukcjach allegro oraz w katalogach drukowanych.

  Według badań ponad 90% kupujących podejmuje decyzje o zakupie na podstawie zdjęć.

 • Zdjęcia przedmiotów błyszczących i przezroczystych

  Posiadamy duże doświadczenie w fotografowaniu bardzo trudnych do oświetlenia przedmiotów.

  W naszym portfolio znajdują się zdjęcia produktów wykonanych z tak problematycznych materiałów jak chrom, szkło i inne materiały błyszczące oraz przezroczyste.

 • Zdjęcia na niewidocznych manekinach typu duch

  Wykonujemy także popularne zdjęcia na manekinach typu duch.

  Są szeroko wykorzystywane przez firmy odzieżowe do prezentacji swojej swojej pełnej kolekcji oraz przez projektantów, dla których stanowią ekonomiczny lookbook.

 • Zdjęcia reklamowe produktów

  Zdjęcia wykonywane z wykorzystaniem efektownego oświetlenia podkreślającego charakterystyczne cechy fotografowanych produktów. Często wykonywane także w aranżowanych scenografiach.

  Tego typu fotografia produktowa jest wykorzystywana w reklamach drukowanych, na okładkach katalogów oraz w innych materiałach reklamowych oraz POS.