Fotografia produktowa

Podstawą naszej oferty jest profesjonalna fotografia produktowa. Doskonale zdajemy sobie sprawę iż obecnie sprzedaż odbywa się w oparciu o dobre zdjęcia produktów. Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom konsumentów zapewniamy wysokiej jakości zdjęcia produktów-packshoty, czyli zdjęcia wykonywane na gładkich, białych tłach.

Zapewniamy także wysokiej jakości retusz wykonywanych przez nas zdjęć.

Wykonujemy również zdjęcia reklamowe produktów w aranżowanych scenografiach, z wykorzystaniem płynów i efektownego oświetlenia.

fotografia produktowa

Fotografia produktów to nasza specjalność

Jesteśmy studiem fotograficznym o bardzo wąskiej specjalizacji, skoncentrowanym na fotografii produktowej. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres fotografii produktowej. Kliknij na interesującą Cię kategorię, aby dowiedzieć się więcej:

 • Zdjęcia produktów - packshoty

  Wysokiej jakości zdjęcia packshot wykonywane na białych, gładkich tłach. Takie zdjęcia najczęściej wykorzystywane są do prezentacji oferty w sklepach internetowych, na aukcjach allegro, oraz w katalogach drukowanych.

  Według badań ponad 90% kupujących podejmuje decyzje o zakupie na podstawie zdjęć.

 • Zdjęcia przedmiotów błyszczących i przezroczystych

  Posiadamy duże doświadczenie w fotografowaniu bardzo trudnych do oświetlenia przedmiotów.

  W naszym portfolio znajdują się zdjęcia produktów wykonanych z takich materiałów jak chrom, szkło i inne materiały błyszczące oraz przezroczyste.

 • Zdjęcia na niewidocznych manekinach typu duch

  Wykonujemy także popularne zdjęcia na manekinach typu duch / zdjęcia na niewidocznych manekinach.

  Zdjęcia na manekinach są wykorzystywane przez firmy odzieżowe do prezentacji swojej swojej pełnej kolekcji oraz przez projektantów, dla których stanowią ekonomiczny lookbook.

 • Zdjęcia reklamowe produktów

  Zdjęcia wykonywane z wykorzystaniem efektownego oświetlenia, podkreślającego charakterystyczne cechy fotografowanych produktów. Często wykonywane także w aranżowanych scenografiach.

  Tego typu fotografia produktowa jest wykorzystywana w reklamach drukowanych, na okładkach katalogów oraz w innych materiałach reklamowych oraz POS.